[Choose your language]  
 
S.I.C
Cádiz
Nuestros Cursos
Servicios
On-Line
 


Cześć! Witamy w Międzynarodowej Szkole Hiszpańskiego i dziękujemy Ci, że odwiedziłeś naszą stronę internetową.
 

Nasza Szkoła Języka Hiszpańskiego łączy naukę hiszpańskiego z szeroką gamą możliwości spędzania czasu wolnego i zajęć kulturalnych takich jak: muzeów, kina, nauka flamenco, konkurencje sportowe pomiędzy nauczycielami i studentami, przyjęcia powitalne, gry...Mamy nadzieję, że to wszystko przyczyni sie do tego, że Wasz pobyt z nami stanie się niezapomnianym doświadczeniem. Istniejący od trzech tysięcy lat Kadyks, uważany za najstarsze miasto Zachodniego Świata, przyciąga z całego świata turystów i studentów uczących się hiszpańskiego. To, co podkreśla wspaniałą jego atmosferę, to przepiękne plaże, nie zapomniając oczywiście o historycznym i kulturalnym znaczeniu miasta.


Hiszpański w Kadyksie oferuje Ci naukę przystosowaną do Twoich potrzeb. Nasza grupa stara się, żeby nauka hiszpańskiego stała się unikalnym przeżyciem w przyjaznym środowisku. Akademicki język i bogaty program kulturalny w odprężających i życzliwych relacjach przyczynia się do skutecznej nauki.


Nasza metoda, dopasowana i interaktywna, jest podzielona na różne poziomy nauczania umożliwiające naszym studentom uzyskanie gramatycznej, lingwistycznej i kulturalnej wiedzy niezbędnej do opanowania języka hiszpańskeigo. Zapraszamy do nauki hiszpańskiego w naszej szkole!
 

Seja Bem vindo à Spanish in Cadiz

Serdeczne pozdrowienia,
Luis Garrido
Dyrektor Akademicki 

Follow us...
facebooktwitteryoutubelinkedingfourquarepinterestgoogle+ instagram flickr
Our Accreditations...
Our Discounts...
Student Comments...
 

"Ich war mit einer Schülergruppe (11 Personen) 1 Woche lang Gast bei s.i.c. und kann nur Positives berichten. Die Auswahl der Gastfamilien war perfekt, wir wurden sehr freundlich empfangen. Der Unterricht in Kleingruppen ist optimal, so dass der Vormittag auch wirklich ertragreich ist. Auch einige Ausflüge (Bodegabesichtigung in Puerto de Santa María, Torre Tavira, Copas Tour) unternahmen wir gemeinsam mit anderen s.i.c.-Schülern und einer Lehrerin. Cádiz empfiehlt sich wirklich sehr für eine Sprachwoche mit Schülern.""

Elisabeth Schilchegger
(Austria) e_schilchegger@gmx.at

 
Social NetworksCopyright © 2002-2017 Escuela Internacional de Español [sic] Spanish in Cadiz. All rights reserved.
Condesa Villafuente Bermeja 7| Cadiz 11008 - Spain |  Tlf. 34-956-252724
Escuela de Español Cádiz | Cursos de Español Cádiz | Cádiz Ciudad | Cursos DELE Cádiz