[Choose your language]  
 
S.I.C
Cádiz
Nuestros Cursos
Servicios
On-Line

Zajęcia kulturalne w Kadyksie


Nasze zajęcia rekreacyjne

Na naszego programu nauczania składa się wielu programów i aktywności organiowanych dla naszych studentów także poza lekcjami.

Dodatkowo oferujemy Ci wycieczki weekendowe, których celem jest zintegrowanie studentów z hiszpańską kulturą i życiem w Hiszpanii, szczególnie w Andaluzji i Kadyksie.

Nasz program zawiera nie tylko zwiedzanie miast ale również imprezy na plaży, wyjscia do klubów z lektorami i pozostałymi studentami oraz sesje kinowe z najlepszymi filmami andaluzyjskimi. Dodatkowo można wziąć udział w rozmowach na tematy takie jak:Architektura Kadyksu

Andaluzka Literatura i Sztuka Współczesna

Historia KadyksuEl flamenco.
Kuchnia andaluzyjska


Karnawał

Wielkanoc

Proponujemy Ci także całodniowe lub weekendowe wycieczki do najważniejszych kulturowych, historycznych i archeologicznych miast w naszym regionie takich jak: Sewilla, Kordoba, Granada, prowincja Kadyksu, Jerez de la Frontera, White Villages lub magiczna Castellar de la Frontera; nie zapomniając oczywiście o zobaczeniu najpiękniejszych i najcenniejszych zabytków i miejsc w Kadyksie: muzeów, kościołów, wieży Tavira Tower i wiele innych. Wszystkie wizyty są zamieszczone na stronie "Kadyks, prowincja".

Podczas czasu wolnego organizujemy dla studentów: grę w golfa, sporty wodne, jazdy konne, sporty wyczynowe. Zajęcia sportowe odbywają się w różnych szkołach sportowych na terenie prowincji.
Jako część naszych aktywności kulturalnych proponujemy uczestnictwo w pokazach muzyki flamenco, tańca i gry na gitarze hiszpańskiej.
Nasze programy obejmują cały rok.

[Tydzień karnawałowy] należąca do niego historia, reperkusja miasta, symbolizm, uczestnictwo

[święty tydzień] należąca do niego historia, symbolizm, tradycja, braterstwo, wizyty najświętszych miejsc
UWAGA: Wszystkie aktywności są zależnione od ilości uczestników i sezonu. Prosimy poinformuj się przed zameldowaniem.


Follow us...
facebooktwitteryoutubelinkedingfourquarepinterestgoogle+ instagram flickr
Our Accreditations...
Our Discounts...
Student Comments...
 

Adorei estudar em Cádiz! As praias são lindas e a cidade maravilhosa! Fiz um curso de 2 semanas e foi incrível, pois aprendi bastante coisa em pouco tempo. O método é bem rápido e dinâmico.Os professores são bem atenciosos e o ambiente da escola super familiar. Estou agora morando em Sevilla, fazendo universidade, mas já morro de saudades de Cádiz, espero voltar logo, pois lá tem um astral muito massa."

Elisa (Brasil).

 
Social Networks


Copyright © 2002-2017 Escuela Internacional de Español [sic] Spanish in Cadiz. All rights reserved.
Condesa Villafuente Bermeja 7| Cadiz 11008 - Spain |  Tlf. 34-956-252724
Escuela de Español Cádiz | Cursos de Español Cádiz | Cádiz Ciudad | Cursos DELE Cádiz